Novinky

Zabijácká výuka

23.03.2016 12:03
Po 21 svazcích a 18 kapitolách jsem úplně vyšťavená a dojatá dočetla mangu Ansatsu Kyoushitsu v angličtině pojmenovanou jako Assassination Classroom. Pokud nevládnete příliš vyvinutými anglickými skilly pak netušíte, že název odkazuje k tomu, že se příběh točí kolem jedné třídy, kde se...

Já a Netflix potřetí

14.03.2016 12:08
Už jsem tu psala o tom, jak jsem využila služby nového internetového vysílání. Netflix běžel. Nesekal se a obraz jsem měla taky pěkný. Dnes jsem zrušila své členství. Za prvé jsem si prostě chtěla vyzkoušet, jak moc lehké/složité to je. Zjistila jsem, že je to snadné. Za druhé jsem měla pocit, že...

Odhalení obálky

17.02.2016 18:41
Filmem Dragon games everky neumřely, naopak příběh stále žije a včera byla zveřejněna obálka nové knihy Truth or Hair od Suzanne Selfors. Už název samotný naznačil, že děj se bude točit okolo dvojčat O'Hair a obálka to jen potvrzuje.Obrázek je zatím z obálek nejhezčí. Jak už jsem psala dříve, kniha...

Netflix plán: 2. fáze

29.01.2016 12:52
Mám účet, našla jsem dětskou sekci a vyzkoušela jsem pár filmů. Potěšilo mě, že jsem se dostala k pokračování Little Witch Academia, protože se jim do jedné hodiny (necelé) podařilo nacpat výborný děj, představily nové postavy a všechny, nové i staré, projdou přirozeným vývojem,je to vtipné a má to...

Netflix plán: 1. fáze

17.01.2016 15:22
Tak a je to. Upsala jsem duši ďáblu založila jsem si účet u služby Netflix. Je to snadné. Zadáte e-mail a své jméno. Pak si vyberete typ účtu - na výběr jsou tři - od nejlevnějšího po prémiový. Těsně před koncem registrace vyberete platbu. Jako poslední pak potvrdíte, že vám na e-mail přišla...

Zkouška Netflixu

16.01.2016 18:51
Možná to znáte taky. Zaujme vás nějaký příběh a i když se vám líbí v té podobě, v jaké je zpracován, stejně si možná říkáte, jak to asi bylo dál. Po čase zjistíte, že pokračování skutečně existuje. Možná to není další film, ale seriál nebo například kniha. Ok, nevadí, stejně to zkusím, řeknete...

Neveselá pohádka

22.12.2015 12:38
Příběhem s názvem UnEnchanted začíná série románů a jedné bonusové novelky - An Unfortunate Fairy Tale. Všechny tyto Young adult fantasy knihy jsou napsány autorkou Chandou Hahn. První díl je na amazon.com k dostání zdarma. Minu Grime pronásleduje velká smůla. Celý život se v...

Rychlozprávy

17.12.2015 19:40
Omlouvám se za své "odmlčení" v psaní článků. Musela jsem se soustředit na jiné věci a na blog mi nezbývala motivace. Zítra nás čeká další epizoda Ever After High - Tri-castle-on. Skončí příběhová linka o ročence a uvidíme Raven a Apple v jejich School Spirit oblečcích a Huntera, Lizzie a...

Malé hvězdičky

28.11.2015 19:00
Pokud máte rádi kreslené postavičky a hledáte nějakou novinku, pak mám pro vás roztomilou CGI animovanou oddechovku Star Darlings. Někde na nebi žijí hvězdičky, shlížejí na nás a poslouchají naše tužby. Proč? Protože dokáží plnit přání. Dokonce se to učí na škole. Jenže svět Hvězdných lidí je...

Autor slaví narozeniny a čtenáři dostanou dárek

14.11.2015 16:17
Pátek třináctého je pro mnoho lidí symbolem smůly, především ten letošní byl opravdu tragický. Ale ač nechci zlečovat neštěstí Francouzů, ani možný dopad oné události na světovou politiku, nebudu se k tomu vyjadřovat. Pouze touto cestou vyjadřuji svou soustrast s pozůstalými. Přesto se i v...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>