Projekty

V blogu vás seznamuji s projekty jiných lidí, zde se budete dozvídat o projektech mých.

 

Za prvé je zde Vesmír chaosu. Můj největší a nejdéle trvající projekt. V současnosti píšu několik povídek. Jednak Boží harém, který tvořím speciálně pro web a literární servery a dvojnak souběžne vznikají i povídky do literárních soutěží, ale vzhledem k tomu, že absolutní většina soutěží si klade podmínku, že dílo musí být úplně nové a nesmí být nikde předem publikováno, uvidíte je nejdřív po ukončení soutěží.

 

Za druhé, kdo četl rubriku Představuji, ví o existenci sborníku mangy zvaném Vějíř. Protože mám ráda komiksy, hlavně ty z Japonska, láká mě představa, že bych se někdy podílela na vzniku aspoň jednoho kratičkého. Ovšem pouze jako scénáristka. V současnosti je jeden ze scénářů právě kreslen do podoby hotového komiksu a na druhém scénáři pracuji. Je hotový design postav.

 

Stav projektů

31.5.

31.05.2012 16:48
Pořád píšu. Tvořím scénář do dalšího Vějíře, vyplodila jsem pokračování Krvavého mesiáše, věnuji se sedmé části Božího harému, dokončila jsem prolog k Cestě duše (Už jej opakovaně předělávám od mých 16 let, tak doufám, že je takhle ok.), a tvořím povídky v angličtině. Web zaznamenal za...

15.5.

15.05.2012 11:51
Přidán na web prolog Krvavého mesiáše. Dále pracuji na scénáři pro Vějíř 5, píšu články na web a další povídky.

6.4.2012

06.04.2012 18:59
Byla odtajněna obálka čtvrtého Vějíře a potvrzeno, že sborník vyjde na Animefestu, jenž se koná v Brně od 4. do 6. května. Na křtu budu také přítomna. Kdo si mě odchytí a poprosí, tomu podškrábnu výtisk. :D

31.3.2012

31.03.2012 16:14
Manga Metro za chvíli poputuje do tiskárny. Mezitím jsem dopsala 5. a 6. část Božího Harému a v procesu je sedmá, dopsala jsem pohádku ze světa Vesmíru chaosu. Také přemýšlím, že až dopíšu dost slušných povídek, že bych je pokusila vydat jako sbírku, ale to je hudba vzdálené budoucnosti.  

Diskusní téma: Projekty

Datum: 29.06.2018

Vložil: Keisgib

Titulek: Всем привет!

Приветствую всех! Интересный у вас сайт!

Не так давно в форумах нашел cfw100040saplz в мастерской пром электрик. Рекомендую!

Удачи!

Datum: 15.06.2018

Vložil: RobertKit

Titulek: soulful resource Jarle Thorsen Unaico SiteTalk

perfect website Jarle Thorsen

Datum: 14.06.2018

Vložil: Ирина Кныш

Titulek: Благодарю!

Благодарю! Интересно как !

Datum: 07.06.2018

Vložil: AlbertepitH

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The men's prostate is an essential a part of a male's reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate related is located just while watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is almost always very uncomfortable and inconvenient to the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also known as prostatitis, is easily the most common prostate-related condition in men younger than 55 years of age. Infections in the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common coming from all forms of prostate infection. It is caused by bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of the particular defect within the gland as well as the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be brought on by trauma on the urinary tract or by infections received from the rest in the body. A patient can experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal of the prostate defect then the utilization antibiotics and NSAIDs to treat the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not to create the sources of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other believe intensive exercise and lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable weight loss program is important. These are some of the actions you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for overall health and this will also keep the urinary track clean.

2. Some studies advise that a few ejaculations weekly will assist you to prevent prostate cancer.

3. Eat beef in moderation. It has been shown that consuming greater than four meals of beef a week will increase the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most important measure to adopt to ensure a healthy prostate would be to opt for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you should go for prostate examination at least one time 12 months.

Datum: 22.05.2018

Vložil: HelenHen

Titulek: Revolutional package XRumer 16.0 + XEvil 4.0 recognize ANY hard captcha

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Datum: 13.05.2018

Vložil: BobbyTap

Titulek: Jarle Thorsen GLOBAL POWER PTE LTD

Jarle Thorsen Unaico, Jarle Thorsen Truth, Jarle Thorsen Unaico Reviews, Jarle Thorsen Truth, Jarle Thorsen Singapore

Datum: 08.05.2018

Vložil: Willardaburi

Titulek: online buy shoes

shoes free shipping

Datum: 29.04.2018

Vložil: MaxAvticr

Titulek: Аренда авто аэропорт Крым

Аренда автомобиля в новом терминале аэропорта Симферополь, низкие цены от 900 рублей в суткитолько иномарки с кондиционером. Автопрокат парк777.рф

Datum: 29.04.2018

Vložil: electronikairatpr

Titulek: разработка устройств компания

Привет!
Недавно нашел через поисковик по запросу "разработка электроники под ключ" prom-electric.ru/articles/2/26/
Советую!
Всем удачи!

Datum: 24.04.2018

Vložil: KevinGinly

Titulek: Лучшее в 2018

Dartma Tavan,Dartma Tavanlar Bakida,Azerbaycanda. Temir ve tikinti. Натяжные потолки в Баку Азербайджан +994 (55) 577-00-01 email: time4soft.com@gmail.com Купить натяжные потолки, Французские, Немецкие, Китайские, Глянцевые, Бесшовные, Матовый, Глянцевый, зеркальный, Сатиновый, Двухуровневый, Парящий, Одноуровневый потолок

Желающих зарабатывать Много, по нарастающей, в пассиве, без Копейки вложений, без знаний интернета или со знаниями, с уникальным продуктом для здоровья, известным во всем мире аналогом ламинина, но дешевле в 4 раза и более эффективным, без обязательных покупок, можно с приглашениями, а можно и абсолютно без приглашений, жду в скайпе evg7773
Звучит как сказка. Но таковым является на деле. Долго искал. Нашел.
Приглашаю.

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek