Informace o Storycollectorovi

Sběratel příběhů má, jak jeho jméno napovídá, rád příběhy, ale nejenže je rád poslouchá, ale on je i rád vypráví. Proto se rozhodl jich několik zveřejnit.

Začalo to, když mi bylo 12 let a dostala jsem chuť napsat svou první povídku. Už tehdy obsahovala prvky fantasy, kterých se ve své tvorbě nikdy nezbavím. (No, dobře, ve školních úvahách jsem o kouzlech skutečně nepsala, ale podařilo se mi do některých propašovat filozofii obyvatel Vesmíru chaosu.) Můj první příběh byl na pokračování a dokonce se mi podařilo jej dostat do novin. Pravda ten plátek vycházel jen v naší obci, ale na prvotinu to byl vskutku neobyčejný úspěch.

Další etapu v mém tvoření poznamenal, v tom nejkladnějším slova smyslu, Kroužek psaní na gymplu. Nejenže jsem si vyzkoušela napsat různé nové žánry jako například limeriky a jiné, ale vštípil mi i jistou dávku sebedisciplíny v tom, že jsem byla nucena si s díly trochu pospíšit a tak se mi jich několik podařilo dokončit. Už tehdy mě napadaly první nápady, které dodaly základ Vesmíru chaosu. 

Pak jsem ale do Kroužku přestala chodit,krátce nato jsem přestala chodit i do té školy jako takové, protože jsem odmaturovala. Nyní studuji a pořád nepřestávám vymýšlet nové příběhy nebo pokračuji v těch načatých. Jak vidíte v mém případě se nejedná až tak o 'šuplíkování' (Kroužek samotný vydal 3 čítanky,které obsahovaly i moje texty. Dokonce jsem se zúčastnila několika literárních soutěží.) jako spíš o tom, že mi to prostě dlouho trvá něco dokončit.

O mě

V této rubrice nejsou žádné články.